Gmail

Gmail Web Apps için

Google'ın harika e-posta hizmeti

Gmail , Google uygulamalarından oluşan ve web uygulamaları paketine entegre edilen ücretsiz e-posta hizmetidir. Bir Google hesabına kayıt olan herkes tarafından kullanılabilir. Web tabanlı e-posta hesapları bir zamanlar ikinci sınıf olarak...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Mükemmel tasarım
  • Kullanımı kolay
  • Hızlı

DEZAVANTAJLAR

  • Sürükle ve bırak yok
  • Reklam destekli

Gerekli
10

Gmail , Google uygulamalarından oluşan ve web uygulamaları paketine entegre edilen ücretsiz e-posta hizmetidir. Bir Google hesabına kayıt olan herkes tarafından kullanılabilir.

Web tabanlı e-posta hesapları bir zamanlar ikinci sınıf olarak görünüyordu, ancak Gmail’in gelişiyle değişmeye başladı ve bugün muhtemelen e-posta hesabına sahip.

Diğer web e-posta uygulamalarının aksine, Gmail'in çok az ve reklamsız bir ana sayfası var. Oturum açtığınızda, Hotmail’de olduğu gibi, gelen kutunuzu tıklamak yerine hemen gelen kutunuzu görürsünüz. Sol çubuk, e-posta klasörlerinizi ve kişilerinizi gösterir. Google Sohbet'te oturum açmayı seçerseniz, çevrimiçi kişileriniz de burada görünür ve Gmail'den ayrılmadan sohbet edebilirsiniz.

Emailing, tabii ki, gelen kutunuzu temiz tutmak için mükemmel spam filtreleriyle hızlı ve güvenilirdir. Gmail'deki ayarlar hiç ikincidir; Klavye kısayollarını açabilir, resimlerin otomatik olarak gösterilmesine veya görüntülenmesine izin veremez, imza atamaz ve ofis dışında otomatik yanıt bile verebilirsiniz. Çok fazla tema var, bu yüzden minimum bir şey değilse, Gmail'i çok fazla aydınlatabilirsiniz!

Çevrimdışı olsanız bile Çevrimdışı Gmail'e erişmenizi sağlar, Yahoo !, Hotmail ve diğer posta hizmetleri de Gmail gelen kutunuza içe aktarılabilir ve entegre edilebilir. Ayrıca deneyebileceğiniz yeni deneysel özelliklerle dolu Labs adında harika bir alan da var.

Gmail'in yapmaması gereken tek şey, diğer hizmetlerde postalarınızı göndermek için kullanabileceğiniz sürükle ve bırak işlemidir. Ancak, hala nihai e-posta web uygulaması. Diğer mükemmel Google web uygulamalarıyla entegrasyonu eklediğinizde, inanılmaz bir hizmetiniz olur.

Gmail, hizmet sokaklarını rekabette öne çıkaran kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir e-postalar sunar.

web-apps için E-posta İstemcileri en fazla indirilenler

Gmail

Web Sitesini Ziyaret Et

Gmail

Gmail hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×